Apie mus

 

IMG_5128.jpegSavanorių sporto arena - tai Galdikų šeimos asmeninėmis lėšomis sukurtas modernus aikštynas, kuriame sporto bendruomenei suteikiame galimybę žaisti krepšinį, tinklinį, piklbolą, smūginį, tekbolą. 
Čia yra dvi tinklinio, viena lauko krepšinio ir trys salės krepšinio aikštelės - dvi iš jų, esant reikalui, gali transformuotis į dar keturias tinklinio aikšteles. Neseniai įrengėme dvi piklbolo aikšteles, yra erdvės žaisti smūginį, turime specialius stalus tekbolui.
Aikštelių grindų danga atitinka aukščiausius FIBA, FIVB standartų reikalavimus - tausojanti sportuojančių atramos ir judėjimo sistemą. 
Visos aikštelės viena nuo kitos atitvertos tinklais, kad kiekvienoje iš jų sportuojantys būtų saugūs. 
Įrengėme naują, modernią aikštelių apšvietimo sistemą, užtikrinančią čia žaidžiantiems maksimalų komfortą. 
Aikštyne yra erdvė apšilimui, atskirose sporto salėse pamažu kuriasi sportininkų fizinio parengimo treneriai ir kineziterapeutai. 
Galime pasiūlyti salę vaikų ir suaugusių gimtadienių šventimui, jei norėsis susikviesti draugus ir ta proga kartu pasportuoti bei smagiai pabūti kartu. 

Kviečiame visus norinčius rezervuoti jums patogų laiką apsilankymui arenoje. Norime, kad mūsų antrieji namai būtų jaukūs visiems, kurie pas mus ateina:)