Taip, galite rezervuoti aikštelę, paskambinę telefonu +37061670092, bet geriau rezervuoti rezervacijos sistemoje.
Aikštelę galite rezervuoti paspaudus ant šios nuorodos www.sportuoksavanoriuose.lt. Atsidariusiame lange pirmiausia reikia susikurti asmeninę paskyrą. Svarbu: nurodytas el. paštas ir asmeninis telefonas turi būti autentiški, nes jie skirti korespondencijai ir informacijai. Po to pasirinkite, kokio tipo - krepšinio ar tinklinio - aikštelę norite rezervuoti. Kalendoriuje pasirinkite norimą dieną, aikštelės numerį ir spauskite ant laiko: iššokusiame dialoge nurodykite rezervacijos trukmę.
Svarbu: pasirinktas aikštelės rezervacijos laikas sistemoje laikysis 10 min. Jei per 10 min. apmokėsite, rezervacija bus patvirtinta. Nesumokėjus, rezervacija bus anuliuota.
Atsidariusiame lange pasitikrinate, ar gerai suvedėte norimą užsakymą ir tuomet užpildote reikalingą informaciją.
Galiausiai turite uždėti varnelę „Sutinku su taisyklėmis“ (paspaudus ant žodžio „taisyklėmis“ nueisite į tinklapį, kuriame galėsite jas perskaityti) ir spausti „Mokėti“.
Atsidariusiame lange pasirenkate patogiausią apmokėjimo pasirinkimą ir apmokate savo užsakymą. Po apmokėjimo iš karto matysite rezervacijos patvirtinimo langą ir taip pat gausite rezervacijos patvirtinimą savo nurodytu el. paštu. Negavus rezervacijos patvirtinimo per 15 minučių, prašome kreiptis +37061670092 (negavę rezervacijos patvirtinimo visada pasitikrinkite el. pašto SPAM skiltį).
Jeigu norite užsirezervuoti aikštelę nuolatiniam laikui, ilgesniam laikotarpiui, siųskite užklausą į info@sportuoksavanoriuose.lt arba skambinkite +37061670092.
Pirkėjui, kuris nori perkelti rezervacijos laiką, sumokėti už rezervaciją pinigai nėra grąžinami. Pirkėjas ne vėliau kaip 48 val. iki rezervuoto laiko pradžios, kreipiasi tel. +37061670092 (darbo laikas I-V 7:00-23:00, VI- VII 8:00-22:00) dėl rezervacijos perkėlimo į šalių suderintą kitą laiką. Nepriklausomai nuo pasirinktos aikštelės/laiko perkelto laiko, kaina išlieka ta pati ir keičiasi tik tuo atveju,kai perrezervuojamo laiko/aikštelės įkainis didesnis. Šiuo atveju pirkėjas primoka papildomą kainų skirtumą. Jei pirkėjas nurodytu laiku nesikreipia anksčiau nurodytu kontaktu, laiko rezervacija nėra perkeliama ir Pirkėjo sumokėtos sumos nekompensuojamos. Pirkėjas negali atšaukti savo rezervuoto laiko, sumokėti pinigai nėra grąžinami. Jei yra galimybė, Pardavėjas, pagal susitarimą su Pirkėju, gali perkelti rezervuotą laiką į kitą dieną likus ne mažiau nei 48 valandoms iki rezervacijos pradžios. Nepriklausomai nuo pasirinktos aikštelės/laiko perkelto laiko kaina išlieka ta pati ir keičiasi tik tuo atveju, kai perrezervuojamo laiko/aikštelės įkainis didesnis. Šiuo atveju pirkėjas primoka papildomą kainų skirtumą.
Taip, aikštelių rezervacijos sistemoje galite išsinuomoti tinklinio/krepšinio kamuolius.
Taip, žinoma. Jei esate vienas ir norite individualiai pamėtyti į krepšį, skambinkite tel. +37061670092. Kaina valandai 10 EUR.
"1 aikšt." - krepšinio aikštelė Nr.1, "2 aikšt.'' - krepšinio aikštelė Nr. 2, "1/2 aikšt." - pusė krepšinio aikštelės, "3X3 aikšt." - trijulių krepšinio aikštelė, " Patranka" - krepšinio kamuolių šaudyklė be aikštelės (norint ją rezervuoti, reikia atskirai rezervuoti "1/2 aikšt." - pusę krepšinio aikštelės).
Trijulių krepšinio aikštelė yra specialios, būdingos lauko krepšiniui, dangos krepšinio aikštelė, o pusinės krepšinio aikštelės danga - parketas.